EuromaxPlus EuromaxPlus EuromaxPlus EuromaxPlus

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

serwis maszyn i urządzeń / BUDOWA MASZYN / serwis drukarek flekso / SERWIS MARSZCZAREK / przewijarki DO ETYKIET / zgrzewarki / automatyka i elektronika przemysłowa / serwomotory / systemy sterowania / CNC / utrzymanie ruchu

O FIRMIE

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat z przeobrażeniami od zakładu elektroniki, automatyki przemysłowej aż po dzisiejszy dzień zapewniając profesjonalną oraz kompleksową obsługę swym klientom.
Bogata wiedza i doświadczenie pozwoliły nam współpracować z największymi i najbardziej rozwiniętymi firmami posiadającymi park maszyn i urządzeń specjalistycznych. Obsługa serwisowa maszyn to coś więcej niż przywracanie stanu technicznego maszynie ale przede wszystkim dopasowywanie oferty serwisowej do potrzeb klientów posiadających maszyny.

Nasza oferta jest stale rozwijana i obecnie możemy zaproponować Państwu także bogatą ofertę sprzętu AGD, RTV, gastronomicznego a także innych.
Posiadamy wyspecjalizowany dział zajmujący się ekspresami do kawy - sprzedażą oraz serwisem.
Profesjonalne i poważne podejście do każdego klienta jest kluczem do sukcesu. Zapewniamy fachową pomoc oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Działamy stawiając sobie za priorytet SATYSFAKCJĘ KLIENTA. Jesteśmy znani w środowisku jako profesjonalna i skuteczna firma, która stawia na dobre relacje z kontrahentami.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty

Elastyczność

Dostosujemy się do cyklu produkcyjnego Państwa firmy, aby przestoje były jak najmniej uciążliwe

Profesjonalizm

Pasja oraz pełne zaangażowanie determinują nasz sposób działania

Dyspozycyjność

Jesteśmy w pełni dostępni dla naszych stałych klientów.

Skuteczność

Każde powierzone zadanie doprowadzamy do końca.

Szybkość

Jesteśmy najszybsi na rynku,
a jednocześnie wykonujemy zadania w pełni profesjonalnie.

Najwyższe standardy 

Najwyższa jakość to nasz znak rozpoznawczy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ